Competitieteams Voorjaar 2019

Bekijk hieronder het overzicht van alle competitieteams met (blauwe) linkjes naar de standen op mijnknltb.toernooi.nl.

Een overzicht van alle thuiswedstrijden en starttijden kun je hier downloaden (pdf).


Dinsdagmorgen 10:00 uur
 

Woensdagavond 19:00 uur
 

Donderdagmorgen 10:00 uur
Dames Dubbel Dinsdag Ochtend 1 – 3e klasse – Afdeling 14   Gemengd dubbel 17+ Woensdag Avond – 4e klasse – Afdeling 8   Dames Dubbel Donderdag Ochtend 1 – 2e klasse – Afdeling 14
Rita van Hartingsveldt ©
Margie Kramer
Elly van der Meijs
Esther vd Brink
Monica Beckers
  Ed Buitenhek ©
Marieke Emmelot
Ed van Zijl
Geert van der Veen
Adrie van der Veen
Helen Brinkhuis
Marjolein Paumen
  Helen Brinkhuis ©
Saskia van Dijk
Vanessa Groeneveld
Adrie van der Veen
         
Vrijdagmorgen 10:00 uur
       
Heren Dubbel 50+ Vrijdag Ochtend 1 (G+U) – 2e klasse – Afdeling 4        
Werner Boogaard sr ©
Loek Fonkert 
Piet van de Meijs 
Willem van Ginkel 
Albert de Groot 
Arjan Kuin 
Jan Bouwman
       

Vrijdagavond 19:00 uur
Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond 1 – 1e klasse – Afdeling 9   Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond 1 – 4e klasse – Afdeling 10   Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond 1 – 3e klasse – Afdeling 42
Maarten van Ginkel ©
Gerrit van Woudenberg
Remko Schardam
Joost Hoonhorst
Arjen van Ginkel
  Ad Vrijsen ©
Eric Schouten
Michiel Jurg
Dennis Top
Peter Fatels
Marcel Assink
Geert van der Veen
Hans Röling
  Angelique Mosterd ©
Astrid van Kouterik
Annemieke Bos
Danielle Bang
Simonne Decroix
Rianne Wolff
         
Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond 1 – 2e klasse – Afdeling 15   Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond 2 – 3e klasse – Afdeling 32   Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond 3 – 3e klasse – Afdeling 19
Rob Wolff ©
Erwin Fransen
Alex van Vogelpoel
Chantal van Hartingsveldt
Marit Visser
Kim Karsten
  Tom Kuin ©
Kim van den Hemel
Jan Willem van Ginkel
Angelique Reuselaars
Anette de With
Dagmar Kuin
  Hanneke Cromheecke ©
Mabel van Ginkel
Diana de Graaf
Steven Veenendaal
Peter de Graaf
Peter Patist
         
Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond 4 – 4e klasse – Afdeling 18   Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond 1 – 4e klasse – Afdeling 15    

Jan Landwaart ©
Jojanneke van Ginkel 
Henk Renes
Angelique Keizer
Judith van Ginkel
Stefan Splint
Willem van Ginkel

  Kiki du Mee ©
Helen Brinkhuis
Saskia van Dijk
Frank Metz
Peter v.d. Vaart
Allard Lamers
   
   

Zaterdag
   
Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag 1 – 4e klasse – Afdeling 9   Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag 2 – 4e klasse – Afdeling 8   Heren 35+ Zaterdag 1 – 2e klasse – Afdeling 2
Alex van Vogelpoel ©
Angelique Mosterd
Roel Nieuwenhuis
Dagmar Kuin
Saskia van Dijk
Tom Kuin
  Marga Thijs ©
Margie Kramer
Jan Kramer
René de Ruiter
  Leendert Plug ©
Gerrit Koops
Jaap v Hartingsveldt
Marco Witkamp
Rob Wolff
   

Zondag
   
Gemengd Zondag 1 – 5e klasse – Afdeling 4   Heren Dubbel Zondag 1 – 2e klasse – Afdeling 5   Gemengd Dubbel Zondag 1 – 2e klasse – Afdeling 16
Lars Ehrencron ©
Isabel Mosterd
Sophie Sakkers
Didier Moggré
Jaime Fatels
Levi Copijn
  Remco van den Brink ©
Gijs Boom
Eduard van der Lee
Richard van der Lee
Arnold Reparon
Jerry Abel
  Jan Kramer
Petra Harte
Margie Kramer
Efred Kool
         
Groen Zondag 1 – Groen 2 – Afdeling 97   Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag 1 – 2e klasse – Afdeling 7   Rood en Oranjecompetitie
Finn Abbel
Feline Harmsen
Sophie Drenth
Sebas Buijs
Olaf Geijtenbeek
  Pien Veenendaal
Kim den Ouden
Jasmijn Harmsen
Femke Emmelot
Lara de Ruiter
  4 teams

Zie: tenniskids.toernooi.nl
         

 

Thuiswedstrijden Voorjaarscompetitie 2019 - v5.pdf

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 346 213 280

(Postadres: Postbus 61, 3738 ZM Maartensdijk)

Sportpark: Dierenriem 6A
3738 TR Maartensdijk