Competitieteams KNLTB Voorjaarscompetitie 2022

Bekijk hieronder het overzicht van alle competitieteams voor de KNLTB Voorjaarscompetitie 2022 (apr/mei).

Dinsdagmorgen
 
Donderdagmorgen
 
Vrijdagmorgen
Damesdubbel 17+ 1 (3e klasse)   Damesdubbel 17+ 1 (2e klasse)   Herendubbel 50+ 1 (2e klasse)

Elly van der Meijs © 
Ank Groeneveld
Marga Thijs 
Bernadette vd Pluijm 
Monica Beckers
Jenny Freriks

  Helen Brinkhuis ©
Saskia van Dijk 
Audrey Niessen
Adrie van der Veen
  Albert de Groot ©
Loek Fonkert
Jan de Groot
Frank van Schaik
Jan Bouman
Werner Boogaard sr
         
Vrijdagavond
       
Heren dubbel 17+ 1 (Hoofdklasse)   Heren dubbel 17+ 2 (1e klasse)   Heren dubbel 17+ 3 (3e klasse)
Bart Wolff ©
Paul de Bruin
Bas Geytenbeek
Lodewijk Hermes
Ronald van den Brink
  Remko Schardam ©
Gerrit van Woudenberg
Arjen van Ginkel
Joost Hoonhorst
Edwin van Breemen
  Kim vd Hemel ©
Remco vd Brink
Bjorn Engel
Maikel van Mil
Bram van Eck
         
Gemengd dubbel 17+ 1 (Hoofdklasse)   Gemengd dubbel 17+ 2 (2e klasse)   Gemengd dubbel 17+ 3 (3e klasse)
Lodewijk Hermens ©
Erwin Fransen
Tahnee Madsen
Marit Visser
Emma Mol
  Tom Kuin ©
Jan Willem van Ginkel
Angelique Reuselaars
Rianne Wolff 
Dagmar Kuin

  Hanneke Cromheecke ©
Mabel van Ginkel
Diana de Graaf
Steven Veenendaal
Peter de Graaf
Jerry Abbel
         
Gemengd dubbel 17+ 4 (4e klasse)        
Astrid van Kouterik ©
Angelique Mosterd
Ilona van Rooijen
Robert van Rooijen
Bas Nieuwenhuis
Roel Nieuwenhuis
Cornelis Cronenburg
       
         
Gemengd dubbel 35+ 1 (4e klasse)   Gemengd dubbel 35+ 2 (4e klasse)   Gemengd dubbel 35+ 3 (4e klasse)
Petra Harte ©
Diana van Eck
Linda de Groot
Bas de Groot
Danny vd Brink
Gijs Boom
Arnold Reparon
  Kiki du Mee ©
Helen Brinkhuis
Bianca van Mil-Harmsen
Desiree Mohrman
Frank Metz
Peter v.d. Vaart
Stefan Splint
  Jojanneke van Ginkel ©
Judith van Ginkel
Henk Renes
Annette de With
Wim van Ginkel
         
Zaterdag
       
 Heren 17+ 1 (5e klasse)   Gemengd Dubbel 17+ 1 (3e klasse)     
Leendert Plug ©
Gerrit Koops
Dick Gladpootjes
Peter Drenth
Adri Laarman
  Roel Nieuwenhuis ©
Alex van Vogelpoel
Danny van den Brink
Dagmar Kuin
Angelique Mosterd
Esther Jacobsen
   
         
Zondag
     
 
Dames Dubbel 1 (1e klasse)   Gemengd Dubbel 1 (2e klasse)   Gemengd Dubbel 2 (2e klasse)
Leonne Logtenberg ©
Ilse van Woudenberg
Kim Karsten
Tahnee Madsen
Mariel Merkus
  Petra Harte ©
Diana van Eck
Daniëlle Bang
Efred Kool
Arnold Reparon
Ed van Zijl
  Tilja Ansems ©
Lynn Rennes
Sjanna van Aart
Marcel Assink
Danny vd Brink
Ad Vrijssen
       
Zondagavond
ORANJE (8 tm 10jr)   GROEN 2   8&9 Dubbel 1 (Open klasse)
Thijs de Groot
Thijs Wolff
Nora Boom
Evi Broekzitter
Eva Jurg
Lieke Wolff
  Eline Abbel
Fiene de Groot
Lauren Schyfsma
Tijmen Haest
Marie-Lyn de Graaf
Sebas Buys (reserve)
  Mirjam Olling ©
Mattanja Bos
Elly van der Kolk
Vanessa Riebeek
Karen Jansen
Cerwin Schyfsma
         

 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 346 213 280

(Postadres: Postbus 61, 3738 ZM Maartensdijk)

Sportpark: Dierenriem 6A
3738 TR Maartensdijk

KVK-nummer

40477032