Competitieteams KNLTB competitie 2021 (najaar)

Bekijk hieronder het overzicht van alle competitieteams voor de KNLTB Competitie 2021 (sep/okt).

Dinsdagmorgen
 
Donderdagmorgen
 
Vrijdagmorgen
Damesdubbel 17+ 1 (3e klasse)   Damesdubbel 17+ 1 (2e klasse)   Herendubbel 50+ 1 (3e klasse)

Elly van der Meijs © 
Margie Kramer 
Marga Thijs 
Esther de Vries 
Monica Beckers
Jenny Freriks
Annemieke Veen

  Helen Brinkhuis ©
Saskia van Dijk 
Audrey Niessen
Adrie van der Veen
  Albert de Groot ©
Loek Fonkert
Jan de Groot
Wim van Esterik
Jan Bouman
Werner Boogaard sr
Arjan Kuin
         
Vrijdagavond
       
Heren dubbel 17+ 1 (1e klasse)   Heren dubbel 17+ 2 (2e klasse)    
Remko Schardam ©
Gerrit van Woudenberg
Arjen van Ginkel
Maarten van Ginkel
Joost Hoonhorst
  Bas Geytenbeek ©
Remco vd Brink
Kim vd Hemel
Bjorn Engel
Alex van Vogelpoel
Maikel van Mil
   
         
Gemengd dubbel 17+ 1 (1e klasse)   Gemengd dubbel 17+ 2 (2e klasse)   Gemengd dubbel 17+ 3 (3e klasse)
Lodewijk Hermens ©
Erwin Fransen
Rob Wolff
Kim Karsten
Marit Visser
Emma Mol
  Tom Kuin ©
Jan Willem van Ginkel
Angelique Reuselaars
Rianne Wolff 
Dagmar Kuin

  Hanneke Cromheecke ©
Mabel van Ginkel
Diana de Graaf
Steven Veenendaal
Peter de Graaf
         
Gemengd dubbel 17+ 4 (4e klasse)   Gemengd dubbel 17+ 5 (4e klasse)   Gemengd dubbel 35+ 1 (4e klasse)
Astrid van Kouterik ©
Angelique Mosterd 
Esther Jacobsen
michiel Jurg
Werner Boogaard jr
Bas Nieuwenhuis
  Petra Harte ©
Diana van Eck
Tilja Ansems
Linda de Groot
Bas de Groot
Gijs Boom
Arnold Reparon
  Kiki du Mee ©
Helen Brinkhuis
Saskia van Dijk
Desiree Mohrman
Frank Metz
Peter v.d. Vaart
Allard Lamers
         
Zaterdag
       
Gemengd Dubbel 17+ 1 (4e klasse)    Heren 17+ 1 (4e klasse)    
Roel Nieuwenhuis ©
Alex van Vogelpoel
Danny van den Brink
Peter de Rooij
Dagmar Kuin
Angelique Mosterd
Esther Jacobsen
  Leendert Plug ©
Gerrit Koops
Jan Kramer
Dick Gladpootjes
Peter Drenth
Adri Laarman
   
         
Zondag
     
Zondagavond
Gemengd Dubbel 1 (2e klasse)   Gemengd Dubbel 2 (3e klasse)   8&9 Dubbel 1 (1e klasse)
Jan Kramer ©
Margie Kramer
Petra Harte
Efred Kool
Daniëlle Bang
Vladimir Arounov
  Tilja Ansems ©
Lynn Rennes
Diana van Eck
Marcel Assink
Danny vd Brink
Ad Vrijssen
Arnold Reparon
  Mirjam Olling ©
Mattanja Bos
Elly van der Kolk
Vanessa Riebeek
         
ORANJE 2 (8 tm 10jr)   ROOD 2 (tm 8jr)    
Eline Abbel
Fiene de Groot
Lauren Schyfsma
Tijmen Haest
  Guus Copijn
Anna-fien de Graaf
Luuk de Groot
Thijs de Groot
Lukas Morssink
Nora Boom 
   
         

 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 346 213 280

(Postadres: Postbus 61, 3738 ZM Maartensdijk)

Sportpark: Dierenriem 6A
3738 TR Maartensdijk