Competitieteams 2020

Bekijk hieronder het overzicht van alle competitieteams voor de Competitie 2020 (september/oktober).

Dinsdag Ochtend
 
Donderdag Ochtend
 
Vrijdag Ochtend
Damesdubbel 17+ 1 (3e klasse)   Damesdubbel 17+ 1 (2e klasse)   Herendubbel 50+ 1 (3e klasse)
Elly van der Meijs © 
Margie Kramer 
Marga Thijs 
Esther de Vries 
Monica Beckers
  Helen Brinkhuis ©
Saskia van Dijk 
Vanessa Groeneveld 
Adrie van der Veen
  Albert de Groot ©
Loek Fonkert
Jan de Groot
Wim van Esterik
Jan Bouman
Werner Boogaard sr
Arjan Kuin
         
Vrijdag Avond
       
Heren dubbel 17+ 1 (1e klasse)   Heren dubbel 17+ 2 (2e klasse)    
Remko Schardam ©
Gerrit van Woudenberg
Arjen van Ginkel
Maarten van Ginkel
Joost Hoonhorst
  Bas Geytenbeek ©
Remco vd Brink
Kim vd Hemel
Bjorn Engel
Alex van Vogelpoel
Maikel van Mil
   
         
Gemengd dubbel 17+ 1 (1e klasse)   Gemengd dubbel 17+ 2 (2e klasse)   Gemengd dubbel 17+ 3 (3e klasse)
Rob Wolff ©
Erwin Fransen
Lodewijk Hermens
Kim Karsten
Marit Visser
Emma Mol
  Tom Kuin ©
Jan Willem van Ginkel
Angelique Reuselaars
Rianne Wolff 
Dagmar Kuin

 

Petra Harte ©
Diana van Eck
Linda de Groot
Gijs Boom
Danny vd Brink
Arnold Reparon

         
Gemengd dubbel 17+ 4 (4e klasse)   Gemengd dubbel 17+ 5 (4e klasse)   Gemengd dubbel 35+ 1 (4e klasse)
Hanneke Cromheecke ©
Mabel van Ginkel
Diana de Graaf
Steven Veenendaal
Peter de Graaf
  Angelique Mosterd  ©
Astrid van Kouterik
Esther Jacobsen
Roel Nieuwenhuis
Werner Boogaard jr
Bas Nieuwenhuis
Danny vd Brink
  Kiki du Mee ©
Helen Brinkhuis
Saskia van Dijk
Frank Metz
Peter v.d. Vaart
Allard Lamers
         
Zaterdag
       
Gemengd 17+ (2e klasse)   Gemengd Dubbel 17+ 1 (4e klasse)     
Lars Ehrencron ©
Levi Copijn
Sophie Sakkers
Isabel Mosterd
  Alex van Vogelpoel ©
Angelique Mosterd
Roel Nieuwenhuis
Remco van de Brink
Dagmar Kuin
   
         
Zondag
     
Zondagavond
Gemengd Dubbel 1 (2e klasse)   Gemengd Dubbel 2 (3e klasse)   8&9 Dubbel 1 (2e klasse)
Jan Kramer ©
Margie Kramer
Petra Harte
Efred Kool
  Tilja Ansems ©
Esther Jacobsen
Diana van Eck
Marcel Assink
Danny vd Brink
Ad Vrijssen
Arnold Reparon
  Mirjam Olling ©
Elly van der Kolk
Vanessa Riebeek
         
GROEN2 1 (10 tm 12jr)   ORANJE 1 (8 tm 10jr)    

Finn Abbel
Tinaye Ngandu
Sebas Buijs
Evi Bos (reserve)

Begeleider: 

  Eline Abbel
Fiende de Groot
Lauren Schyfsma
Tijmen Haest

Begeleider:
   
         

 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 346 213 280

(Postadres: Postbus 61, 3738 ZM Maartensdijk)

Sportpark: Dierenriem 6A
3738 TR Maartensdijk