Competitieteams Najaar 2019

Bekijk hieronder het overzicht van alle competitieteams voor de Najaarscompetitie 2019.

Donderdagmorgen 10:00 uur
     
Donderdagagavond 19:00 uur
Damesdubbel 17+ 1 (3e klasse)   Damesdubbel 17+ 2 (3e klasse)   8 & 9 dubbel 1

Helen Brinkhuis ©
Saskia van Dijk
Vanessa Groeneveld
Adrie van der Veen

  Elly van der Meijs ©
Margie Kramer
Marga Thijs
Esther de Vries
Monica Beckers
  Bettine van Doorn ©
Kim van Binsbergen
Esther Jacobsen
Marcel Assink (reserve)
         
Vrijdagmorgen 10:00 uur
       
Herendubbel 50+ 1 (2e klasse)        
Albert de Groot ©
Loek Fonkert
Jan de Groot
Wim van Esterik
Jan Bouman
       
         
Vrijdagavond 19:00u 
       
Heren dubbel 17+ 1 (1e klasse)   Heren dubbel 17+ 2 (3e klasse)    
Remko Schardam ©
Gerrit van Woudenberg
Arjen van Ginkel
Edwin van Breemen
Walter Mosterd
  Ad Vrijsen ©
Marcel Assink 
Eric Schouten
Peter Fatels
Geert van der Veen
Michiel Jurg
   
         
Gemengd dubbel 17+ 1 (1e klasse)   Gemengd dubbel 17+ 2 (2e klasse)   Gemengd dubbel 17+ 3 (3e klasse)
Rob Wolff ©
Erwin Fransen
Lodewijk Hermens
Kim Karsten
Marit Visser
Emma Mol
  Tom Kuin ©
Kim van den Hemel
Jan Willem van Ginkel
Angelique Reuselaars
Anette de With
Dagmar Kuin

 

Petra Harte ©
Desiree Mohrmann
Diana van Eck
Linda de Groot
Gijs Boom
Remco van den Brink
Arnold Reparon
Efred Kool

         
Gemengd dubbel 17+ 4 (3e klasse)   Gemengd dubbel 35+ 1 (3e klasse)   Gemengd dubbel 35+ 2 (3e klasse)
Jan Landwaart ©
Henk Renes
Jojanneke van Ginkel
Angelique Keizer
Judith van Ginkel
Stefan Splint
Willem van Ginkel
  Marieke Emmelot  ©
Ed Buitenhek
Ed van Zijl
Geert van der Veen
Adrie van der Veen
Dennis Top
Marjolein Paumen
  Kiki du Mee ©
Helen Brinkhuis
Frank Metz
Peter v.d. Vaart
Allard Lamers
Desiree Mohrman
Esther de Vries
         
Zaterdag
       
Herendubbel 1 (1e klasse)   Gemengd Dubbel 17+ 1 (3e klasse)    
Bart Wolff ©
Paul de Bruin
Yannick Verhoeven
Ronald van de Brink
Julian Verwegen
Bjarne van Vlaanderen (invaller)
  Akex van Vogelpoel ©
Angelique Mosterd
Roel Nieuwenhuis
Remco van de Brink
Saskia van Dijk
Dagmar Kuin
   
         
Zondag
       
Gemengd 1 (2e klasse) 5 partijen   Gemengd Dubbel 1 (2e Klasse)   Gemengd Dubbel 2 (2e Klasse)
Lars Ehrencron ©
Isabel Mosterd
Sophie Sakkers
Didier Moggré
Jaime Fatels
Levi Copijn
  Simonne Delcroix ©
Margie Kramer
Jan Kramer
Adri Laarman
Desiree Mohrman
  Petra Harte ©
Esther Jacobsen
Marcel Assink
Tilja Ansens
Ad Vrijssen
Arnold Reparon
         
Meisjes t/m 14    GROEN 2, team 1    
Pien Veenendaal (2006)*
Kim den Ouden (2006)
Jasmijn Harmsen (2005)
Femke Emmelot (2007)
Lara de Ruiter (2004)
Isa Buijs (2005)
* Teamcoordinator: Steven Veenendaal
  Finn Abbel* 
Feline Harmsen
Sophie Drenth
Sebas Buijs
Olaf Geijtenbeek
Jaya Muller
* Teamcoordinator:
Hanneke Cromheecke
   

 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 346 213 280

(Postadres: Postbus 61, 3738 ZM Maartensdijk)

Sportpark: Dierenriem 6A
3738 TR Maartensdijk