Competitieteams Najaar 2018

Tautenburg Competitieteams najaar 2018  

 

Bekijk het overzicht van de competitieteams hieronder. NB: Gebruik de blauwe linkjes om naar het betreffende team (standen en wedstrijden) te gaan op mijnknltb.toernooi.nl.

Klik op deze link om een overzicht van de thuiswedstrijden per speeldag te downloaden (PDF).

Donderdagmorgen 10:00 uur

Damesdubbel 17+ 1 (3e kl) 0008
Audrey Niessen © 
Helen Brinkhuis 
Saskia van Dijk 
Vanessa Groeneveld 
Adrie van de Veen

 

 

 

 

 

 

Vrijdagavond 19:00 uur

Gemengd dubbel 17+ 1 (3e kl) 0026 Gemengd dubbel 17+ 2 (3e kl) 0029 Gemengd dubbel 17+ 3 (3e kl) 0021
Rob Wolff ©      Hanneke Cromheecke ©   Jojanneke van Ginkel ©  
Erwin Fransen Mabel van Ginkel Judith van Ginkel
Alex van Vogelpoel Diana de Graaf  Henk Renes 
Chantal van Hartingsveldt Steven Veenendaal Willem van Ginkel
Marit Visser Peter de Graaf Jan Landwaart
Rita van Hartingsveldt Peter Patist Angelique Keijzer

 

Gemengd dubbel 35+ 1 (3e kl) 0025 Gemengd dubbel 35+ 2 (3e kl) 0003
Marga Thijs © Petra Harte ©     
Kiki du Mee Desiree Mohrmann
Peter van der Vaart Diana van Eck
Frank Metz Arnold Reparon
René de Ruiter Gijs Boom 
Margie Kramer Remco van den Brink
  Efred Kool

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dames dubbel 17+ 1 (2e kl) 0020 Heren dubbel 17+ 1 (1e kl) 0017 Heren dubbel 35+ 1 (3e kl) 0005
Angelique Mosterd ©     Maarten van Ginkel ©   Ad Vrijsen ©     
Astrid van Kouterik Edwin van Breemen Eric Schouten 
Annemieke Bos Gerrit van Woudenberg Michiel Jurg
Danielle Bang Remko Schardam Dennis Top
Simonne Decroix Joost Hoonhorst Peter Fatels
Rianne Wolff Arjen van Ginkel Marcel Assink
    Paul Vermeulen

 

Zaterdag

Gemengddubbel 17+ 1 (3e kl) 0002 Gemengddubbel 17+ 2 (3e kl) 0003  
Rita van Hartingsveldt ©     Jan Kramer ©   
Jaap van Hartingsveldt Frank Metz  
Gerrit Koops Margie Kramer  
Marco Witkamp Dagmar Kuin  
Saskia van Dijk    
Vanessa Groeneveld    

 

Zondag

Heren 1 (4e kl) 0005 Gemengd 1 (2e kl) 0002 Jongens t/m 14 1 (1e kl) 0002
Remco van den Brink ©     Lars Ehrencron © Ove Mohrmann ©  
Eduard van der Lee Isabel Mosterd Quinten Witkamp
Richard van der Lee Marlijn Mosterd Jesper Kool
Arnold Reparon Didier Moggré Erik Top
Henny van der Heijden Sophie Sakkers Arad Dariyabari
  Jaime Fatels Lara de Ruiter*
  Levi Copijn * Dispensatie Lara



 

 

Jeugd Groen 1 0026
Niek Emmelot
Kim den Ouden
Jasmijn Harmsen
Isa Buijs
Pien Veenendaal
Kjaya Müller
Floris Huijsing



 

 

 

 

 

 

 

 

Tautenburg overzicht thuiswedstrijden Najaarscompetitie 2018.pdf

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

0346 213 280

(Postadres: Postbus 61, 3738 ZM Maartensdijk)

Sportpark: Dierenriem 6A
3738 TR Maartensdijk
Nederland